0Порівняння товарів
0
Мій кошик

Збільшення гарантії на ноутбуки

Зазвичай гарантія на комп’ютерну техніку обмежується терміном 12 місяців. Зазвичай, але не завжди!

“Ноутбук Центр” підготував для своїх клієнтів унікальну можливість отримати додаткову гарантію на ноутбук, придбаний в нашому магазині.

В чому полягає унікальність нашої пропозиції?

  • Гарантійний термін збільшується вдвічі.

  • В разі виникнення несправності, що підпадає під умови гарантійного обслуговування, Ваш ноутбук буде відремонтовано безкоштовно.

  • В нашому авторизованому сервісному центрі працюють сертифіковані інженери, які здійснюють ремонт на сучасному обладнанні та з використанням оригінальних запчастин.

  • Протягом терміну дії додаткової гарантії Ви отримаєте суттєву знижку на проходження профілактичного обслуговування (чистка системи охолодження, заміна термопасти).

 

Великі мережі магазинів пропонують своїм клієнтам послугу розширеного або екстра-сервісу. Виконуючи свої зобов’язання за цим договором, але не маючи змоги самостійно ремонтувати техніку, вони передають ноутбук на ремонт до сервісного центру, з яким мають відповідну домовленість.

Ми працюємо без посередників. Наш сервісний центр має авторизацію від більшості брендів, що дає нам змогу здійснювати гарантійний ремонт будь-якої складності. та в найкоротші терміни.

Якщо ж Ви купуєте вживаний ноутбук, то навряд чи взагалі отримуєте гарантію. Ми надаємо обов’язкову гарантію навіть на вживані ноутбуки.

Купуючи ноутбук у “Ноутбук Центрі”, Ви, за бажанням, можете легко розширити термін лімітованої гарантії виробника до 24 місяців замість 12 місяців, або збільшити термін гарантії на вживаний ноутбук з базових трьох місяців до півроку.

На відміну від інших, ми надаємо дійсно гарантію, тобто подовжуємо її термін, та професійно виконуємо свої зобов’язання. Крім того, вартість на послугу “додаткова гарантія” в “Ноутбук Центрі” є надзвичайно привабливою та суттєво не впливає на вартість покупки.

Замовляйте додаткову гарантію та спокійно користуйтеся ноутбуком, адже його надійно застраховано!

Немає товарів

Вгору