Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гарантійне обслуговування (авторизований сервіс)

Якісний ремонт ноутбуків: швидка реанімація вашого гаджета

В сучасному світі працювати, розважатись та спілкуватись нам допомагають різноманітні гаджети. Щасливі власники брендових ноутбуків безперечно оцінили всі переваги своїх портативних «помічників». Проте, і дорога якісна комп’ютерна техніка, і доступніші за ціною девайси час від часу потребують заміни зношених деталей, налаштування нового програмного забезпечення, чистки тощо. Ремонтом ноутбуків займаються спеціальні авторизовані сервісні центри. Вони діють на підставі стандартних гарантійних талонів.

Компанія «Ноутбук Центр» займається продажем якісної комп’ютерної техніки, аксесуарів, а також ремонтом ноутбуків. Ми забезпечуємо гарантійне обслуговування за талонами, а також надаємо можливість укласти індивідуальний сервісний договір. Щоб зекономити на ремонті гаджета, ви зможете збільшити гарантію на комп’ютерну техніку вдвічі, протягом певного терміну отримати безкоштовний ремонт ноутбука фахівцями на сучасному обладнанні та з використанням оригінальних запчастин. Профілактичне обслуговування техніки проводитиметься з урахуванням суттєвої знижки (під час дії додаткової гарантії).

Ремонт ноутбука і гарантійне обслуговування в сервісі «Ноутбук Центр»

Якщо раптом ваш гаджет вийшов з ладу, то не варто гарячкувати, і одразу бігти за новим лептопом у перший-ліпший магазин. Відвідавши сервіс «Ноутбук Центр», можна виправити більшість несправностей і провести якісний ремонт ноутбука:

  1. Чистка комп’ютерної техніки. Якщо ви помітили, що ваш ноутбук швидко нагрівається під час роботи, почав шумно працювати, пристрій довго “думає” або мимовільно вимикається, варто звернутися у наш сервісний центр. Чистку ноутбука варто проводити регулярно, принаймні один раз на півроку. При постійному перегріванні такої техніки можуть «згоріти» мікросхеми на платі пристрою, що в свою чергу призведе до виходу з ладу материнської плати. Тоді без ремонту ноутбука не обійтись. Тож краще вчасно почистити пристрій від пилу і бруду, який блокує подачу повітря для охолодження гаджета. Також потрібно замінити термопасту, якою змазується місце контакту радіатора з чипом.
  2. Заміна матриці. Внаслідок частих переміщень, ударів тощо, може пошкодитися екран (матриця) лептопа. Якщо цей елемент не працює, то користуватись технікою буде просто неможливо. Потрібно провести ремонт ноутбука і замінити стару матрицю на новий дисплей. Потреба в такій заміні може виникнути, якщо є механічні пошкодження на екрані (тріщини тощо), зображення спотворене, періодично зникає або зовсім відсутнє. Такий вид ремонту ноутбука - це не дуже складний процес, проте самостійно замінювати матрицю не варто. Адже для цього потрібно використовувати спеціальні інструменти.
  3. Заміна клавіатури. Дуже важко уявити повноцінне користування гаджетом, коли вийшла з ладу клавіатура. Існує безліч причин такої несправності. Всі ми любимо користуватись своїм комп’ютером, паралельно попиваючи каву, чай, сік, чи інші напої, які частенько розливаємо на клавіатуру. Під час проникнення рідини у цей елемент лептопа, важко відновити його початкову працездатність. Тому краще одразу провести ремонт ноутбука. Встановити нову клавіатуру вам допоможуть працівники компанії «Ноутбук Центр».
  4. Ремонт ноутбука (заміна корпуса). Сучасні лептопи виготовляють зі спеціального міцного пластику. Це робить комп’ютерну техніку ультратонкою та легкою. Проте власники таких гаджетів часто стикаються з потребою ремонту ноутбука. Через потрапляння води на місце кріплень лептопа, неакуратну експлуатацію, висихання змазки петель можуть пошкодитись окремі елементи корпуса ноута. В такому випадку слід звернутися у наш сервіс. Адже під час самостійної заміни петель чи інших деталей корпусу ви можете пошкодити ненароком шлейф, який з’єднує материнську плату та екран.

Будь які несправності потребують професійної діагностики. Тому краще довірити ремонт ноутбука професіоналам нашого сервісу у Львові, які швидко реанімують ваш гаджет.

Ремонт ноутбука: швидко, якісно та з додатковими гарантіями

Відвідавши у Львові «Ноутбук Центр», перше, що ви зауважите – це привітні, обізнані працівники, а також комфортне приймальне відділення. Співпрацюючи з нами, ви дуже швидко переконаєтеся в наступних перевагах:

  • Ми пропонуємо послуги професіоналів. У сервісному центрі працює фаховий персонал з великим досвідом. Майстри займаються ремонтом ноутбуків вже не перший рік. Наші працівники прекрасно знають свою справу. Ми проводимо чистку, діагностику та ремонт ноутбуків в стислі терміни. Усі заплановані роботи попередньо узгоджуються з клієнтами.
  • У нас є повний комплект якісних інструментів, за допомогою яких здійснюється ремонт ноутбуків. Ми використовуємо винятково професійне, сучасне обладнання для «реанімації» комп’ютерної техніки.
  • Для ремонту ноутбуків застосовуються оригінальні запчастини від перевірених виробників. Фахові спеціалісти уміло визначають потрібну деталь для заміни зламаної у Macbook чи іншому гаджеті.
  • Прийнятні ціни. Ми пропонуємо ремонт ноутбуків за доступною вартістю. Якщо ви вирішите ремонтувати ваш гаджет у нашій компанії, то діагностика лептопа обійдеться вам задарма. Власникам гарантійних талонів у визначені терміни можна безкоштовно користуватись послугами нашого центру.
  • У випадку, якщо ваш лептоп не підлягає ремонту, ми зможемо запропонувати нові якісні фірмові гаджети, а також вироби б\в за вигідними цінами.

І найголовніше – у нас є велике бажання допомогти кожному клієнтові. Адже ми цінуємо наш імідж, який сформували схвальні відгуки численних відвідувачів. Наша компанія постійно вдосконалює сервіс, забезпечуючи високий рівень обслуговування по гарантії і не тільки. На ринку продажу та сервісної підтримки комп’ютерної техніки ми вже багато років займаємо високі позиції. Завітайте в наш сервісний центр, і матимете змогу на власному досвіді переконатись в цьому.

Немає товарів

Вгору