Якісні і недорогі ноутбуки з доставкою по Україні

Сьогодні комп’ютерні технології є невід’ємною частиною життя сучасної людини. Робота, дозвілля, відпочинок, навчання – практично всі сфери пов’язані з використанням такої техніки, тому майже кожен сьогодні хоче купити ноутбук. Цей пристрій має безліч переваг у порівнянні з настільним комп’ютером. Він більш мобільний, компактний, зручний у користуванні, що й пояснює його популярність серед споживацької аудиторії. Працювати за ним ви можете за столом, на дивані – дивитись серіали чи фільми, на кухні – демонструвати фото друзям і родичам тощо. До того ж ноутбук легко взяти з собою в подорож або на навчання, аби в будь-який час скористатись його функціональними можливостями. Завдяки своїй високій продуктивності, техніка дозволяє працювати практично з будь-якими програмами і виконувати найскладніші завдання.

Більше/менше тексту

Особливості підбору ноутбуків

Асортимент комп’ютерної техніки сьогодні надзвичайно великий. Таке різноманіття дозволяє вдовольнити смаки і потреби кожного споживача, однак дещо ускладнює процес підбору ноутбука для необізнаної людини. Перед тим як купити ноутбук, варто врахувати для чого саме ви плануєте його використовувати:

 • серфінг і робота в Інтернеті;
 • перегляд фільмів, відеофайлів, прослуховування музики;
 • користування офісними програмами;
 • ігри;
 • робота, яка ставить певні вимоги до потужності техніки.

Ціни на ноутбуки – також не найкращий показник. Вартість пристрою залежить від багатьох факторів, а саме виробника, функціональності, потужності процесора і відеокарти, матеріалу корпусу і навіть кольору. Тому навіть недорогий, проте якісний ноутбук може стати надійним помічником на довгі роки, в той час як ігрове обладнання не буде справлятись з покладеними на нього обов’язками. Фактично ціна ноутбука свідчить про його потужність, матеріали, функціональні можливості, однак не є гарантією надійності пристрою. Тому при виборі варто враховувати не лише вартість техніки чи її параметри, а розглядати всі критерії в сукупності.

Види сучасних ноутбуків

Для того щоб зрозуміти, чого саме ви чекаєте від нового ноутбука, потрібно розібратись, якими вони бувають. Чіткої межі між групами немає, однак характерні особливості кожного з видів допомагають більш точно визначитись з вибором техніки. Сьогодні можна порівняно недорого купити ноутбук такого типу:

 1. Нетбук. Це компактний зручний ноутбук, характерною особливістю якого є невеликий розмір екрану (9-12,5 дюймів). Також нетбук відзначається невисокою потужністю процесора, повним набором мультимедійних функцій і збільшеним часом роботи батареї. За рахунок малої ваги такі пристрої більш витривалі до падінь, проте у порівнянні зі звичайними ноутбуками частіше ламаються через внутрішні неполадки. Серед поціновувачів і покупців нетбуків найчастіше трапляються представниці прекрасної статі, студенти і ділові люди, для яких важливі компактність і невелика вага пристрою.
 2. Початкового рівня або маловідомої фірми. Як правило, це дешеві ноутбуки, при виготовленні яких виробники з метою зниження ціни пристрою економлять буквально на всьому. Така техніка має незначну продуктивність, низьку якість екрану, комплектуючих і пластику. Проте навіть найбільш дешеві моделі на процесорах початкового рівня цілком осилюють звичайні задачі.
 3. Офісний. Такі ноутбуки у Львові, як і інших містах України, надзвичайно популярні. Вони майже безшумні, достатньо продуктивні, дозволяють продуктивно працювати з офісними програмами, проводити пошук інформації в Інтернеті, бавитись в комп’ютерні ігри. Саме тому подібні пристрої підходять для роботи, навчання і розважальних цілей. Особливість цих ноутбуків – відсутність дискретної відеокарти.
 4. Універсальний, який відзначається більш високою продуктивністю. Такий ноутбук дозволяє працювати з багатьма спеціалізованими програмами, грати в сучасні ігри на середніх налаштуваннях якості. Їхній недолік полягає в тому, що ноутбуки нагріваються і дещо шумлять.
 5. Ігровий, який має високу продуктивність за рахунок потужного процесора і відеокарти. Цей ноутбук має більший монітор, хорошу акустику, привабливі параметри, однак потребує спеціальної охолоджувальної підставки через те, що сильно нагрівається.
 6. Сенсорний (трансформер). Такий тип ноутбука сьогодні активно просувається виробниками. Наявність фішки (сенсорного екрана) підвищує ціну техніки, однак розширює можливості експлуатації. Пристрій надзвичайно зручний в користуванні, має хороші технічні параметри, тому підходить для виконання багатьох важливих завдань.
 7. Ультрабук. Це тонкий, легкий, витончений і швидкий ноутбук, що має бездоганний дизайн і безшумність в роботі. Він надзвичайно привабливий, проте має дещо обмежені функціональні можливості. При цьому цілком підходить для виконання типових завдань, а також ігор при мінімальних чи середніх налаштуваннях. Купити таку техніку хочуть споживачі, які дбають про свій імідж і не звертають особливої уваги те, скільки коштує ноутбук.

Якщо ви бажаєте придбати якісну і надійну техніку, яка прослужить багато років, варто добре обдумати майбутню покупку і врахувати декілька важливих чинників. Перед тим як вибрати ноутбук, потрібно визначити особливості експлуатації, виконуваних завдань і потрібний функціонал. Від цього залежатиме розмір екрану, вага пристрою, потужність його процесора і відеокарти, об’єм пам’яті та наявність багатьох інших функцій.

Сьогодні купити ноутбук дешево цілком реально. Для цього потрібно звернутись в інтернет-магазин “Ноутбук Центр”  і обрати в каталозі оптимальну для себе модель. На сайті представлений широкий асортимент комп’ютерної техніки, яка влаштує і своєю ціною, і технічними параметрами. Наші спеціалісти допоможуть визначитись з моделлю ноутбука, або ви зможете це зробити самотужки, скориставшись зручним фільтром. Доставка ноутбуків здійснюється по Львову, а також в інші міста України. Слідкуйте за нашими акціями, адже це допоможе вам зекономити на покупці!