Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Планшети

Сортування:
спочатку дорожче спочатку дешевше за популярністю за назвою

Перші обчислювальні машини, які тепер складно назвати комп’ютерами, займали цілі зали. Поступово, але дуже швидко еволюція техніки призвела до того, що комп’ютери перебазувалися на зручні столи. Але й цього було замало. Сучасні планшети — це мобільні комп’ютери, що за масою та об’ємом близькі до компактної книжки. На сьогодні купити планшет у Львові та інших містах України можна всюди. Проте існує декілька категорій планшетних ПК. Ми зорієнтуємо Вас в них, щоб Ви могли вибрати той, який підійде саме для Вас.

    Перша категорія — це бюджетні моделі, доступні та прості. Вони не розраховані на виконання складних завдань. Їхньої потужності вистачає на перегляд інтернет сторінок та відеороликів. Але якщо цього для Вас достатньо, не треба переплачувати, оскільки у співвідношенні ціна-якість планшети цієї категорії безперечно є лідерами. Купити планшет цієї категорії на подарунок дитині - найбільш розумне рішення.

    Наступна ланка — це моделі, призначені для роботи або навчання. Вони чудово підійдуть для роботи з текстовими документами або таблицями. Іх можна всюди брати з собою, позбувшися від куп паперу або важкого ноутбука.

    Останнім часом набирають популярності планшети-трансформери або ж гібриди. Вони займають проміжну ланку між власне планшетами та ноутбуками, взявши мобільність від перших та зручність в роботі від других. Такий пристрій буде до вподоби як дитині, так і шанувальнику високотехнологічних девайсів, або ж IT-спеціалісту.

    Планшети більш високого рівня — ігрові або бізнес моделі — відрізняються як значною потужністю, так і особливо якісним екраном. Висока роздільна здатність дисплея в комплексі з продуктивністю системи стануть до вподоби як геймерам, так і бізнесменам.

    Окремою категорією є пристої, метою яких є скоріше показник статусності власника, ніж технічні характеристики. Але в питаннях якості та міцності це найкращий варіант.

    В нашому магазині представлені найрізноманітніші планшети у Львові, ціни на які Вас приємно здивують.

 
Вгору