На сьогодні ноутбуки в Україні становлять більше половини всіх комп’ютерів. 

          Напевно, більшість людей по дорозі на роботу – з роботи проходять хоча б один комп’ютерний магазин з ноутбуками, щодня  в інтернеті бачать банери компаній, які пропонують ноутбуки. Ноутбуки – значна  і невід’ємна складова ІТ-індустрії.

          Постає зрозуміле питання: чому слід купляти ноутбуки саме в Ноутбук-Центрі? Які переваги він має перед великим гіпермаркетом електроніки, Інтернет магазинами, фірмою, де колега має гуртову колонку в прайсі?

Наші переваги

  • Ноутбук Центр - спеціалізована компанія, що має досвід роботи на ринку ноутбуків з 2002р. Ми є першим інтернет магазином з продажу ноутбуків у Львові, який працює з 2003р.  В 2007р почав роботу сервісний центр, який на сьогодні є найбільшим у Львові СЦ по ремонту ноутбуків.  Мазагин знаходиться в центральній частині Львова, за адресую вул Зелена, 5. Ми не займаємось всім підряд, але саме вузька спеціалізація допомагає нам постійно вдосконалюватись в тому, що ми робимо.
  • Цінова політика. Ми слідкуємо за тим, щоб наші ціни завжди були конкурентними та привабливими. Якщо Ви раптом знайшли нижчу ціну, просто зв’яжіться з менеджерами з продажу і в більшості випадків ми запропонуємо таку саму, або кращу ціну.
  • Гарантійне обслуговування. Наш сервісний центр з ремонту ноутбуків уповноважений виконувати ремонт по гарантії виробників: Apple, HP, Dell, Asus, Lenovo, Acer,GateWay, eMachines, PackardBell, Fujitsu-Siemens. СЦ Ноутбук Центр має філії також у Хмельницькому  та Кіровограді. Наші інженери проходять курси підвищення кваліфікації, а обладнання, що використовується для ремонту ноутбуків, постійно модернізується. Це дозволяє вирішувати проблеми наших клієнтів якісно та в стислі терміни.  Важливо, що купуючі у нас ноутбук клієнт може бути впевнений, що його комп'ютер в разі поломки не буде пересилатись назад до постачальника або по інших СЦ, він отримає гаранійне, а згодом і післягарантійне обслуговування якісно, в стислі терміни і з перших рук.
  • Післягарантійне обслуговування та ремонт. Крім гарантійного обслуговування Ноутбук Центр викнонує компонентні ремонти будь-якої складності.  Ми успішно ремонтуємо 95% ноутбуків, що потрапляють до нас. Розбили матрицю? Вилили каву на клавіатуру? Не завантажується ноутбук? Тріснули завіси екрану? Ми допоможемо.
  • Обмін. Коли приходить час обміняти старий ноутбук на новий, Ви можете це зробити в нас, просто доплативши різницю. Для клієнтів, які купляли ноутбук в нас, ця різниця буде меншою.
  • Великій вибір вживаних так уцінених ноутбуків. Потрібен ноутбук, але бюджет обмежений? Як показує практика, вживані ноутбуки бізнес класу провідних виробників праціють краще дешевих нових. В нас є що запропонувати на будь-який бюджет.
  • Акціі.  Так час від часу ми проводимо акції: знижки, розпродажі, подарунки. Слідкуйте за новинами!

 

          Таким чином, Ноутбук Центр поєднує в собі, здавалося б, несумісні речі: низькі ціни, як в інтернет магазинах, ціни, якість обслуговування, як в супермаркетах електроніки, ремонти та обміни як…в Ноутбук Центрі!

  

          Якось занадто гарно все звучить? Ну, по-перше, це все-ж таки рекламна стаття ;-), а по-друге… нам насправді просто приємно ЯКІСНО робити свою роботу.